Online diyet ve beslenme danışmanlığı hakkında kendilerinden bilgi almak için diyetisyenlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunuyum. Mezun olduktan sonra kilo yönetimi konusunda çalışmaya başladım. Ankara Tepe Prime’da kurucusu ve yöneticisi olduğum Dyt. Volkan Yağdı Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi’ni kurdum. Ankara ofisimde yüz yüze danışanlarımı kabul etmekle birlikte, online olarak tüm Türkiye ve yurt dışından da danışanlarımla çalışmaya devam ediyorum.

 0552 676 95 59

Ankara’da doğup büyüyen bir diyetisyen olarak eğitim hayatıma burada başladım ve Hacettepe Üniversitesi ‘nde devam ettim. Beslenme ve Diyetetik bölümünden diyetisyen unvanıyla mezun oldum. Mezun olmamla birlikte danışan kabul etmeye başlayarak kilo denetimi ve hastalıklarda beslenme tedavisi alanlarında danışmanlık verdim. Ankara’daki ve Türkiye’nin her yerindeki danışanlarıma sağlıklı beslenme, kilo denetimi ve hastalıklarda beslenme tedavisi sürecinde destek verdim. Şuanda Tepe Prime’da, kurucu ve yöneticisi olduğu Diyetisyen İkra Sonel Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezi’nde hizmet vermeye devam etmekteyim. Amacım bu yolda yanınızda yürümek, kalıcı ve sağlıklı kilo denetimini sağlayıp, danışanlarımın son diyetisyeni olmak.

0553 085 82 25 

Gazi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden 2021 yılında mezun oldum. 2020 yılında Dilara Karakaya Beslenme Danışmanlığı Merkezinde stajyer diyetisyen olarak çalıştım. Şuan online diyet ve beslenme danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Zayıflama ya da ağırlık artışına yönelik diyetler, kronik hastalıklara özgü diyetler, vegan ve vejetaryen bireylere özel beslenme programları, gebelik ve emziklilik döneminde beslenme gibi kişiye özel diyet programları üzerine çalışmaktayım.

Sertifika Bilgisi

  • 21 Ekim 2018 Ankara Beslenme ve Diyetetik Zirvesi “Kadın Yolculuğunda Renkli Beslenme” semineri katılım sertifikası
  • 21 Ekim 2018 Ankara Beslenme ve Diyetetik Zirvesi “Mikrobiyotada Klinik Yaklaşımlar” semineri katılım sertifikası
  • 21 Ekim 2018 Ankara Beslenme ve Diyetetik Zirvesi “Beslenme ve Psikoloji” semineri katılım sertifikası
  • 21 Ekim 2018 Ankara Beslenme ve Diyetetik Zirvesi “Sporcu Beslenmesi” semineri katılım sertifikası
  • 26 Ekim 2019 Ankara Beslenme ve Diyetetik Zirvesi “Dayanıklılık ve Kuvvet Sporları için Atletik Beslenme ve Menü Planlama” semineri katılım sertifikası
  • 26 Ekim 2019 Ankara Beslenme ve Diyetetik Zirvesi “Metabolik İhanetler” semineri katılım sertifikası
  • 26 Ekim 2019 Ankara Beslenme ve Diyetetik Zirvesi “İnsülin Direncinde Tıbbi Beslenme Tedavisi İlkeleri” semineri katılım sertifikası
  • 26 Ekim 2019 Ankara Beslenme ve Diyetetik Zirvesi “Obezite Tedavisinde Alternatif Seçenek;Kilo Verme Hızını Belirleyen Diyet Faktörleri” semineri katılım sertifikası

0551 220 05 25

Merhabalar ben Diyetisyen Rahim Güraslan. Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Kilo yönetimi, sporcu beslenmesi ve hastalıklarda beslenme konularında beslenme danışmanlığı hizmeti vermekteyim. Manisa’ da DİYETİSYEN RAHİM GÜRASLAN BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞINDA yüz yüze, tüm Türkiye ve Dünya ile Online beslenme danışmanlığı hizmetlerimi yürütmekteyim. Amacımız bireye uygun, kalıcı ve sürdürülebilir bir beslenme düzeni planlamak.

0507 075 05 07